Adderall Ne İşe Yarar? | Disleksi

Adderall Ne İşe Yarar?

1920’li yıllarda satışa sunulan oberton adlı ilacın ne işe yaradığı son derece merak ediliyordu. Amerika Birleşik Devletleri’nde kamu kuruluşlarında ve bazı okullarda kullanılmakta olup birlikte yaşanılan ortamlarda olumlu etkilerin gözlenmesinin sağlar. Adderall ne işe yarar içeriğinde neler var? yan etkileri var mı? pek çok konuda bilgi alabilirsiniz.

Adderall hakkında internette çok fazla bilgi bulunan ve yorum yapılan ilaçlar arasında yer alıyor. Peki, adderall ne işe yarar? ne için kullanılır? bu konularda bilgi alabilirsiniz. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunun oluştuğu bireylerde narkolepsi tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. İlk olarak 1920 yılında farklı bir isimle piyasaya çıkmış ve reçete ile satılmıştır. 1997 yılında suda çözülen tablet şeklinde piyasaya sürüldü ve farklı amfetamin tuzları içermekteydi. Bugün adderall ismi ile ülkemizde satılması ve kullanılması yasak olmayan yurtdışında sınav ve tez döneminin vazgeçilmez ilaçlarından bir tanesi olarak biliniyor. İlacın etken maddesi olarak amfetamin kullanılmıştır. Adderall ne işe yarar şeklindeki sorularınız için de özel reçete ile kullanılan bir ilaçtır. Dikkat ve odaklanma eksikliği olan kişilerde kullanılmaktadır. Kötü amaçlı da kullanılan bu ilaç her şeyden önce hastalık olmayan bireylerde üç dört saat odaklandıkları dersin başından kalkmak dahi istemedikleri ve tüm kelimeleri anında ezberleyebilecekleri bir etki oluşturuyor. Haksız rekabet iddiaları da bu durumda ortaya çıkıyor ve adderall alkol ile tüketildiğinde kendini çok daha tehlikeli boyuta taşıyabiliyor.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir